Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Sandefjord

Postadresse: Postboks 2025, 3202 SANDEFJORD

Besøksadresse: Sandefjordsveien 3, 3202

Telefon: 33 41 67 17 (Gunn Strand Eliassen), 33 41 67 19 (Tine Østby)

Kontaktperson: Gunn Strand Eliassen, 33416717, 40610531, gunn.strand.eliassen@sandefjord.kommune.no, Tine Østby, 93879167, tine.ostby@sandefjord.kommune.no

Antall hendelser: 184

Velg dato / Periode
Februar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
5
27
28
29
30
31
1
2
6
3
4
5
6
7
8
9
7
10
11
12
13
14
15
16
8
17
18
19
20
21
22
23
9
24
25
26
27
28
29
1
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bokemoa skole194 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 6b, 7a
  • 12:00
    Bokemoa skole190 deltakere: 1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6c, 7b
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Byskolen181 deltakere: 1a, 1x, 2a, 3a, 3b, 3x, 4a, 5a, 6a, 6x, 7a, Forsterket klasse, Lærere forsterket, Lærere velkomstklasse, Velkomstklasse 1
  • 12:45
    Byskolen159 deltakere: 1b, 2b, 2x, 4b, 4x, 5b, 5c, 5x, 6b, 7b, 7c, 7x, Velkomstklasse 2
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Virik skole54 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gokstad skole50 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl.
    Vesterøy skole15 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Ormestad skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:40
    Helgerød skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Framnes skole45 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Melsom skole27 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Kodal skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 09.00, retur kl. 09.50

    Kodal skole busses til Høyjord.

  • 10:15
    Høyjord skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Unneberg skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25
    Sande skole239 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høyjord skole10 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Kodal skole21 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Ormestad skole30 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen101 deltakere: 1a, 1x, 2a, 3a, 3x, 4a, Forsterket klasse, Lærere forsterket
  • 11:30
    Byskolen87 deltakere: 1b, 2b, 2x, 3b, 4b, 4x
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ramsum skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 09.35
    Vennerød skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ramsum skole til Vennerød



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Melsom skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ormestad skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Byskolen47 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Vesterøy skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Virik skole158 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a
  • 13:10
    Virik skole160 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haukerød skole64 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Vennerød skole14 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Andebu skole45 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Sande skole25 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kodal skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Høyjord skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kodal til Høyjord. Tine 14.08


Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Helgerød skole19 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Mosserød skole58 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole16 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
    Krokemoa skole49 deltakere: 5. trinnBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fevang skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skrivekurs og slampoesiLitteratur, Annet
  • Varighet: Avsluttes 14.00. De skolene som slutter tidlig, avsluttes økten 13.00.
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Helgerød skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Unneberg skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Unneberg til Helgerød


Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Horten videregående skole200 deltakere: VG1
    SMI skolen30 deltakere: VG1, VG2, VG3
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 27. april. 2020
  • Hjertnes kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Hjertnes kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Krokemoa skole53 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:40, retur kl. 11:00
    Ramsum skole16 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:00
  • 12:30
    Mosserød skole61 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 12:10, retur kl. 13:30
    Vesterøy skole16 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 12:10, retur kl. 13:30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Hjertnes kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Bokemoa skole48 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:00
    Melsom skole21 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:00
  • 10:45
    Byskolen45 deltakere: 2. trinn
    Unneberg skole22 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:45
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Byskolen60 deltakere: 5a, 5b, 5x, 6a, 7a
  • 11:00
    Byskolen73 deltakere: 5c, 6b, 6x, 7b, 7c, 7x, Forsterket klasse
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Hjertnes kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Andebu skole39 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:00
    Høyjord skole9 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:20, retur kl. 11:00
    Kodal skole25 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 09:30, retur kl. 11:00
  • 12:30
    Haukerød skole67 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 12:10, retur kl. 13:00
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Hjertnes kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Byskolen28 deltakere: 5a, 5b
  • 11:00 - 13:00
    Byskolen19 deltakere: 5c, 5x
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FolkedansworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter