Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Sandefjord

Postadresse: Postboks 2025, 3202 SANDEFJORD

Besøksadresse: Sandefjordsveien 3, 3202

Telefon: 33 41 67 17 (Gunn Strand Eliassen), 33 41 67 19 (Tine Østby)

Kontaktperson: Gunn Strand Eliassen, 33416717, 40610531, gunn.strand.eliassen@sandefjord.kommune.no, Tine Østby, 93879167, tine.ostby@sandefjord.kommune.no

Antall hendelser: 291

Velg dato / Periode
Oktober
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
40
30
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
1
2
3
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Ramsum skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Et glimt av KlimtVisuell kunst
  • Varighet: To skoletimer. Dvs. 1,5 timer.
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ImprokursScenekunst
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Høyjord skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Kodal skole72 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinnBuss: Tur kl. 12.00, retur kl. 13.15

    Kodal ser forestillingen hos Høyjord. OK! 14.08. Tine

Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 1. november. 2019
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høyjord skole17 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 11.05
    Kodal skole24 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 11.05

    GRUPPE 1: Høyjord (17)

    GRUPPE 2: Kodal (24)

  • 11:15
    Andebu skole23 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:15
    Andebu skole24 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:15

    GRUPPE 1: Andebu 3A (23)

    GRUPPE 2: Andebu 3B (24)

Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bokemoa skole20 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 11.05
    Bokemoa skole21 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 08:30, retur kl. 11:05

    GRUPPE 1: Bokemoa 3A (20)

    GRUPPE 2: Bokemoa 3B (21)

  • 11:15
    Byskolen20 deltakere: 3a
    Byskolen21 deltakere: 3b, 3x

    GRUPPE 1: Byskolen 3A (20)

    GRUPPE 2: Byskolen 3B (21)


Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmbonanzaFilm
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Hjertnes Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole23 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05
    Vennerød skole28 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 08:40, retur kl. 11:05

    GRUPPE 1: Fevang(23)

    GRUPPE 2: Vennerød (28)

  • 11:15
    Framnes skole32 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 11.00, retur kl. 13.15
    Vesterøy skole18 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 11.00, retur kl. 13.15

    GRUPPE 1: Framnes 3A + halve Vesterøy (25)

    GRUPPE 2: Framnes 3B + halve Vesterøy (25)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gokstad skole23 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05
    Gokstad skole24 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 08:45, retur kl. 11:05

    GRUPPE 1: Gokstad 3A (23)

    GRUPPE 2: Gokstad 3B (24)

  • 11:15
    Krokemoa skole23 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 11.00, retur kl. 13.15
    Krokemoa skole24 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:15

    GRUPPE 1: Krokemoa (23)

    GRUPPE 2: Krokemoa (24)

Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Mosserød skole24 deltakere: 3a, 3bBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05
    Mosserød skole24 deltakere: 3b, 3cBuss: Tur kl. 08:45, retur kl. 11:05

    GRUPPE 1: Mosserød (24)

    GRUPPE 2: Mosserød (24)

  • 11:15
    Helgerød skole18 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 11.00, retur kl. 13.15
    Ramsum skole14 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 10.45, retur kl. 13.15

    GRUPPE 1: Helgerød (18)

    GRUPPE 2: Helgerød (14)

Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ormestad skole21 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05
    Store Bergan skole20 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05

    GRUPPE 1: Ormestad (21)

    GRUPPE 2: Store Bergan (20)


  • 11:15
    Store Bergan skole20 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 11.00, retur kl. 13.15
    Store Bergan skole20 deltakere: 3cBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:15

    GRUPPE 1: Store Bergan (20)

    GRUPPE 2: Store Bergan (20)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haukerød skole24 deltakere: 3aBuss: Tur kl. 08.45, retur kl. 11.05
    Haukerød skole24 deltakere: 3bBuss: Tur kl. 08:45, retur kl. 11:05

    GRUPPE 1: Haukerød 3A (24)

    GRUPPE 2: Haukerød 3B (24)

  • 11:15
    Melsom skole37 deltakere: 3a, 3bBuss: Tur kl. 10:45, retur kl. 13:15
    Unneberg skole15 deltakere: 3. trinnBuss: Tur kl. 11:00, retur kl. 13:15

    GRUPPE 1: Melsom 3B (18) + halve Melsom 3B (9)

    GRUPPE 2:Unneberg (16) + halve Melsom 3B (10)

Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DanseworkshopScenekunst
  • Varighet: 120 minutter
  • Våren 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 60 min
  • Våren 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 60 min
  • Våren 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydforskerneMusikk
  • Varighet: 60 min
  • Våren 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Andebu skole20 deltakere: 2aBuss: Tur kl. 08.50, retur kl. 10.50
  • 11:15
    Andebu skole19 deltakere: 2bBuss: Tur kl. 10.45, retur kl. 12.45
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bokemoa skole15 deltakere: 2aBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Bokemoa skole17 deltakere: 2bBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 12.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bokemoa skole17 deltakere: 2cBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Byskolen12 deltakere: velkomstklasse 2
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ramsum skole16 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Framnes skole15 deltakere: 2aBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Framnes skole15 deltakere: 2bBuss: Tur kl. 10.40, retur kl. 12.30
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gokstad skole18 deltakere: 2aBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Gokstad skole19 deltakere: 2bBuss: Tur kl. 10.40, retur kl. 12.30
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Helgerød skole24 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haukerød skole23 deltakere: 2cBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Fevang skole20 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kodal skole25 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Melsom skole22 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 10.30, retur kl. 12.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Krokemoa skole25 deltakere: 2aBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Krokemoa skole26 deltakere: 2bBuss: Tur kl. 10.40, retur kl. 12.30
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høyjord skole9 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Unneberg skole20 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Ormestad skole21 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 10.40, retur kl. 12.30
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Ramsum skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Holmestrand videregående skole75 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Holmestrand vgs må reise til Gjennestad for å få sett forestillingen. Er bekreftet. Helst 1 forestilling ønsker Gjennestad. Max antall publikum er 120, så må nok gå for 2 forestillinger.


    Innrigg 3 timer.



  • 14:00 - 15:00
    Gjennestad videregående skole120 deltakere: VG1, VG2, VG3
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vennerød skole10 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.30, retur kl. 10.30
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KunstdetektiveneVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Dyr i polare strøkKulturarv
  • Varighet: 1 time og 30 min.
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Hvalfangstmuseet
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vesterøy skole14 deltakere: 2. trinnBuss: Tur kl. 08.40, retur kl. 10.30
  • 11:00
    Mosserød skole21 deltakere: 2cBuss: Tur kl. 10.40, retur kl. 12.30
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Brødre & søstreScenekunst
  • Varighet: 60
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kodal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Bokemoa skole193 deltakere: 1a, 1c, 2a, 3a, 4a, 4c, 5a, 6a, 6b, 7a
  • 13:15
    Bokemoa skole185 deltakere: 1b, 2b, 2c, 3b, 4b, 5b, 5c, 6c, 7b
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Byskolen160 deltakere: 1a, 1b, 1x, 2a, 3a, 3b, 3x, 4a, 5a, 6a, 6x, 7a, Velkomstklasse 1
  • 12:45
    Byskolen168 deltakere: 1c, 2b, 2c, 2x, 3c, 4b, 4x, 5b, 5c, 5x, 6b, 7b, 7x, Velkomstklasse 2
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Helgerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Helgerød skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Ormestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20
    Ormestad skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Andebu skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Krokemoa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Høyjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høyjord skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Kodal skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Haukerød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Unneberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Unneberg skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen102 deltakere: 1a, 1c, 1x, 2a, 3a, 3c, 3x, 4a
  • 11:30
    Byskolen84 deltakere: 1b, 2b, 2c, 2x, 3b, 4b, 4x
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25
    Sande skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Vennerød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ramsum skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vennerød skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ramsum skole til Vennerød



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Melsom skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Melsom skole204 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Fevang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fevang skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ormestad skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vesterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Vesterøy skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Virik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Virik skole169 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a
  • 13:10
    Virik skole171 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Pepe & SpeedyMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Gokstad skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kodal skole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Høyjord skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kodal til Høyjord. Tine 14.08


Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fevang skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Breidablikk ungdomsskole32 deltakere: 8d, 8f

    F klassen må deles i to, da det ikke passer med antall rett før påske.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Helgerød skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30
    Unneberg skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Unneberg til Helgerød


Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Breidablikk ungdomsskole32 deltakere: 8e, 8f

    F klassen må deles i to, da det ikke passer med antall rett før påske.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Horten videregående skole200 deltakere: VG1
    SMI skolen30 deltakere: VG1, VG2, VG3
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Framnes skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Store Bergan skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Byskolen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byskolen113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Mosserød skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Breidablikk ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Andebu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Stokke ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Bugården ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Ranvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Skagerak International School, Primary and Middle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ensemble AllegriaMusikk
  • Varighet: 25 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Varden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter